Жителі колишнього Комсомольську не хочуть жити у Горішніх Плавнях

Жителі колишнього Комсомольську не хочуть жити у Горішніх Плавнях

Ще 19 травня Верховна Рада України більшістю депутатських голосів підтримала перейменування міста Комсомольськ, котре проходило у рамках державного процесу декомунізації, у Горішні Плавні.

Змінення назви українського міста, розташованого на Полтавщині, стало причиною обурення його жителів, з якими, спираючись на громадські заяви, ніхто не погоджував прийняття вищезазначеного рішення.

Проте, мешканці колишнього Комсомольська згодні піти на компроміс, котрий зможе задовольнити усі сторони конфліктної ситуації, проголосувавши 65% голосів громадян, присутніх на громадських слуханнях по перейменуванню міста, за назву «Святомиколаївськ».

Якщо парламент підтвердить відповідність нового імені Комсомольська історичному та географічному контекстам, то вже дуже скоро на мапі України з’явиться Святомиколаївськ.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...