Вже у 2017-му світ може залишитися без Північного полюсу

Вже у 2017-му світ може залишитися без Північного полюсу

Такого невтішного висновку дійшов Пітер Водхемс - кліматолог з Кембриджу, котрий зазначив, що масштабне танення льоду може завершитися або у вересні наступного, або…вже у вересні поточного років.

У своїх дослідженнях британський вчений спирався на інформацію, отриману від американського кліматичного центру. Згідно їй, загальна територія льодяного покрову Північного полюсу станом на початок червня 2016-го року дорівнює майже 11-ти мільйонам квадратних кілометрів проти стабільних 13-ти мільйонів у попередні роки. Ці цифри і стали головним доказом того, що найближче майбутнє світ може зустріти вже без білосніжних північних просторів полюсу.

Цікаво, що біля північних берегів Росії лід не вже не утворюється зовсім. З точки зору Водхемса, головною причиною цього є суттєве зростання температури води у Льодовитому океані.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...