Вчені перемогли гепатит С

Вчені перемогли гепатит С

Міжнародний конгрес з печіночних захворювань (Барселона) порадував світову спільноту надзвичайною новиною: колись смертельне захворювання «гепатит С» віднині повністю піддається лікуванню.

До відкриття ліків від гепатиту головною складністю цієї хвороби було те, що вона могла роками жити у людському організму, не демонструючи своєї присутності жодним діагнозом. Вже тоді, коли смертельні наслідки гепатиту у вигляді цирозу та раку печінки починали вбивати пацієнта, будь-яке лікування було безсилим допомогти людині позбутися захворювання.

Неймовірна спроможність вірусу гепатиту адаптуватися та змінюватися у залежності від використаної проти нього терапії завжди була найбільшим іспитом для медицини. Лікування інтерфероном, котрий посилює людський імунітет, таким чином, допомагаючи організму боротися з гепатитом, було досить дієвим засобом проти підступної хвороби та використовувалось у всьому світі, в тому числі і в Україні. Проте розвиток побічних наслідків такої терапії викликав не тільки безкінечну нудоту та м’язовий біль, а й парадоксальні імунні ускладнення, котрі припиняли у людини розвиток клітин, відповідальних за розпізнавання небезпечних бактерій та мікробів.

Але після того, як вчені розробили групу речовин, здатних впливати на вірус гепатиту С напряму і, таким чином, не провокувати в нього звикання до такої терапії, практичні результати впровадження вищезазначених речовин продемонстрували не тільки 99% повного вилікування від хвороби, а й подальше відновлення клітин печінки.

Цікаво, що речовини, не шкодячи людині, знищують вірус на різних етапах його життєдіяльності в організмі, припиняючи здатність вірусу розмножуватись та ставати несприятливим до лікування.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...