В Україні обрали найкращу команду військових снайперів

В Україні обрали найкращу команду військових снайперів

Цього року Чернігівщина приймала перші в історії української армії повномасштабні снайперські змагання, участь у яких взяли 12 команд – дві від Національної гвардії України та десять від різних військ ВСУ.

Вміння командної взаємодії, ведення прицільного вогню в умовах фізичної та психологічної військової напруги і точність пострілів на різні відстані стали тими непростими випробуваннями, котрі перетворили змагання найкращих снайперів України у яскраву битву професіоналів.

Виборола жадану перемогу команда третього відокремленого полку спеціального призначення сил спецоперацій України, ставши не тільки лідером змагань, а й першим переможцем у дебютному для нашої держави військовому заході.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...