В Україні нагороджуватимуть за внесок у розвиток єврейської культури

В Україні нагороджуватимуть за внесок у розвиток єврейської культури

Щорічно, починаючи з 2016-го, в Україні проходитиме нагородження видатних діячів літератури, науки, кіно, журналістики, публіцистики, театру та бібліотечної справи, котрі зберігають, примножують і розвивають єврейську культуру на території нашої держави.

Ініціатором церемонії нагородження стали Центр досліджень східноєвропейського єврейства і Асоціація єврейських організацій та громад України. Присуджуватися вищезазначена нагорода буде тільки прижиттєво та не залежатиме від того, де наразі мешкає її лауреат. Основою для нагородження стане конкурс.

Нагородження відбуватиметься під час єврейської Хануки, тобто у кінці грудня – на початку січня наступного року. Висувати кандидатів для участі у заході можуть і єврейські організації, і самі культурні діячі. До складу журі, за попередніми розрахунками, увійдуть сім осіб.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...