Екологічний проект маріупольської дівчинки став одним з найкращих у світі

Екологічний проект маріупольської дівчинки став одним з найкращих у світі

Друге місце на Міжнародній олімпіаді з екології, котра проходила у Нідерландах, посіла 14-річна жителька Маріуполя, представивши на суд журі оригінальний інноваційний проект, котрий допомагатиме екологічній утилізації пластикових відходів. Загалом, участь у заході приймали більше 200 дітей з усіх куточків планети.

За словами Катерини, наразі її проект отримує патент, а реалізація практичних напрацювань дівчинки полягає у використанні личинок, котрі в Україні є дуже розповсюдженими.

Вищезазначені личинки слугують їжею для рептилій, проте Катерина та її науковий керівник, зробивши декілька експериментів, виявили, що 20 таких личинок здатні з’їсти один пластиковий пакет за 9 місяців.

Аби прийняти участь у Міжнародній олімпіаді, 14-річна маріупольська дослідниця витратила майже півроку для того, щоб довести результативність власного проекту. Цікаво, що для його втілення у повномасштабне виробництво вже є один зацікавлений інвестор.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...