У Москві скоєно напад на українське посольство

У Москві скоєно напад на українське посольство

Протест проти дій українців, котрим належить встановлення двох шибениць біля будівлі російського консульства в Україні – саме так пояснили свій хуліганський вчинок громадяни Росії, закидавши яйцями та фаєрами посольство України у Російській Федерації. За попередніми даними, кількість росіян, котрі прийняли участь у нападі на посольство нашої країни, склала 200 осіб.

Продовжувалися дії не більше 20-ти хвилин, після чого російські активісти розійшлися по домівках. Цікаво, що жодного затриманого серед порушників правопорядку немає.

Варто відзначити, що хвиля обурення, котра стартувала в українській Одесі напередодні російської акції, своєю метою мала зустріч з консулом Росії та принесення їм вибачень Україні за початок РФ агресивних дій по відношенню до мирної держави.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...