Дніпро перешкоджатиме роботі цирків, котрі порушують правила утримання тварин

Дніпро перешкоджатиме роботі цирків, котрі порушують правила утримання тварин

Українське місто Дніпро припинило несанкціоновану діяльність тих циркових гастролерів на своїй території, котрі не мають відповідних документів або неналежним чином утримують тварин-артистів. Стосується заборона, у першу чергу, мобільних та інших пересувних цирків.

З точки зору Бориса Філатова, – мера міста – за видання заборони діяльності пересувних цирків треба дякувати, у першу чергу, зоозахисникам, котрі проявляли принциповість, силу і наполегливість у вирішенні цього непростого питання.

Спираючись на чисельні скарги жителів Дніпра, адресовані одному з вищезазначених мобільних цирків під назвою «Мак», перемога місцевої влади та активістів над нелегітимними гастролерами  - суттєва та важлива.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...