Верховна Рада змусить нардепа відповісти за газові махінації

Верховна Рада змусить нардепа відповісти за газові махінації

Дві структурні частини – саме стільки нараховувала злочинна організація, створена народним депутатом Олександром Онищенком, аби реалізовувати корупційні схеми у газовій галузі. Тепер особливий комітет Верховної Ради України – з питань регламенту та організації роботи ВР – схваливши подання про притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, направив вищезазначений документ до українського парламенту.

Варто відзначити, що доля нардепа-корупціонера визначиться вже 5-го липня, тобто у найближчий пленарний день. За словами спікера ВР Андрія Парубія, саме тоді Верховна Рада зможе розглянути питання затримання та подальшого арешту Олександра Онищенка. Проте, можливість притягнення народного депутата до відповідальності, як і офіційне оголошення Онищенка підозрюваним у газових махінаціях станеться лише після зняття з нього депутатської недоторканності.

Варто відзначити, що у рамках розслідування антикорупційними органами злочинної схеми з перепродажу газу було проведено 37 обшуків у різних містах України та затримано 10 причетних до незаконної діяльності осіб.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...