Культові «Led Zeppelin» відповідатимуть перед судом за плагіат

Культові «Led Zeppelin» відповідатимуть перед судом за плагіат

Анонсований раніше міжнародними ЗМІ судовий процес проти культового британського гурту «Led Zeppelin» розпочався сьогодні у сонячному та спекотному Лос-Анджелесі. Відповідачами у гучній справі виступають Роберт Плант та Джиммі Пейдж – фронтмен і лід-гітарист рок-колективу, а позивачем – Майкл Скідмор, котрий є довіреною особою музиканта Ренді Вулфа з гурту «Spirit».

Вищезазначений містер Вулф помер у 1997 році, проте ще до своєї смерті згадував про спільний з «Led Zeppelin» музичний виступ наприкінці 60-х, під час якого і Плант, і Пейдж могли скопіювати мелодію музичної композиції «Taurus», мотив котрої дуже схожий на «Stairway To Heaven» - одну з п'ятисот найкращих пісень світу за версією журналу «Rolling Stone».

Хоча музиканти «Led Zeppelin» і підтвердили той факт, що на початку власної кар'єри їх дуже надихав гурт «Spirit», «Stairway To Heaven» була створена британцями повністю самостійно, а ті музичні елементи, котрі у позові Скідмора відмічені у якості плагіату, є всесвітніми музичними напрацюваннями, доступними для використання будь-яким музикантом.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...