Іран допоможе агропромисловості та економіці України

Іран допоможе агропромисловості та економіці України

Незважаючи на те, що Європейський союз поки що не прийняв рішення щодо подальшої долі української харчової продукції на міжнародних ринках, увесь її спектр, не дивлячись на побоювання європейської спільноти, бажає імпортувати Ісламська Республіка Іран, котра наразі є дуже активним гравцем у контексті налагоджування аграрних відносин з Україною.

Бажання Ірану співпрацювати з нашою державою пояснюється дуже просто: з Ісламської Республіки нарешті зняли усі санкції і вона може вільно використовувати власні торгівельні та економічні ресурси.

Крім того, Україна, ставши партнером Ірану в агропромисловій галузі, покращить не тільки власне економічне становище, а й допоможе Республіці поновити її продовольчу безпеку.

Цікаво, що наразі близько половини української аграрної продукції імпортується до азійських країн.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...