Польща створить в Україні центри підтримки та розвитку підприємництва

Польща створить в Україні центри підтримки та розвитку підприємництва

Майже мільйон євро, 25 дій та шість пріоритетів – саме ці пункти стануть основою для десяти польських центрів, котрі з'являться на території нашої держави, аби підтримати українське підприємництво. Варто зазначити, що цей масштабний проект планує перетворитись також і на старт подальшої плідної співпраці між двома країнами.

За словами Пшемислава Дервіха – координатора програм з технічної допомоги Міністерства розвитку Польщі – подальші навчання та консультування стануть першочерговими кроками у контексті роботи центрів підтримки підприємництва в Україні. Крім того, кількість установ так званого коворкінгу не планують обмежити лише десятьма.

Оскільки метою польського проекту є допомога у розвитку малого та середнього бізнесу, координатори очікують активної участі у ньому місцевої влади та Фонду державного майна.

Вищезазначений проект не є першою сходинкою, котру Польща та Україна долають разом у контексті будування конструктивного діалогу: через велику кількість українських заробітчан, котрі приїздять до Польщі, аби працювати, польська влада вирішила створити українську профспілку, де б захищали та відстоювали права українського громадянина на польській землі. Крім того, у Польщі мають намір зрівняти заробітну платню українців та поляків.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...