Вчені знайшли ефективний спосіб боротьби з онкологічними захворюваннями

Вчені знайшли ефективний спосіб боротьби з онкологічними захворюваннями

Виснажлива хіміотерапія та хірургічне втручання більше не є єдиними дієвими засобами для боротьби з раком, а звільняти пацієнта від уражених смертельною хворобою клітин відтепер будуть за допомогою...звукових хвиль. До такого вражаючого висновку дійшли американські вчені, котрі за допомогою мініатюрного приладу провели серію наукових медичних експериментів та змогли відділити хворі клітини від здорових з точністю у 97%.

Звукове втручання у людський організм, на відміну від хіміотерапії, не знищує імунітет хворого та впливає лише на сам рак. Не потрібно й жодного штучного маркування, оскільки ті клітини, які відрізняються від здорових, мають зовсім інші вагу та розмір.

Команда американських вчених зазначила, що прилад відмінно визначив ракові клітини молочної залози та відділив їх від білих кров'яних тіл. Подібні результати свідчать лише про те, що людство опинилося на порозі неймовірного наукового відкриття, котре дозволить лікувати онкологічні захворювання з ще більшою ефективністю.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...