У Віфлеємі знайшли безцінну релігійну мозаїку

У Віфлеємі знайшли безцінну релігійну мозаїку

Унікальна та самобутня релігійна знахідка несподівано потрапила до рук італійських реставраторів у Віфлеємі. Саме там у церкві Різдва Христового було виявлено незвичайну мозаїку, на якій зображено янгола.

За попередніми даними, янгол, котрий є невід'ємною частиною мозаїки, дивиться саме на те місце, де пройшло народження Ісуса Христа.

Коштовну знахідку, зроблену з кольорового скла та перламутру й інкрустовану дорогоцінними металами, наразі реставрують, оскільки безцінна мозаїка сильно постраждала від пилу і дощової води.

Варто відзначити, що реставрацію храму у Віфлеємі, де було знайдено релігійну коштовність, запланували досить давно. Проте, перепоною у цьому процесі стала відсутність консенсусу між представниками християнських конфесій.

Три роки тому церкву Різдва Христового почали екстрено ремонтувати. Італійські реставратори впевнені у тому, що релігійна мозаїка не є останньою знахідкою, оскільки зараз ремонтні роботи ведуться у найдавнішій частині віфлеємського храму.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...