Україна очікує вирішення питання розширеного фінансування МВФ

Україна очікує вирішення питання розширеного фінансування МВФ

Один мільярд американських доларів – саме на таку суму фінансової підтримки від Міжнародного валютного фонду розраховує наша держава вже найближчим часом, якщо узгодження оновленого меморандуму між Україною та МВФ успішно пройде у середині липня.

За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, усі зобов'язання у контексті співпраці з МВФ наша країна виконала успішно і наразі завершується обговорення деяких деталей технічного напрямку.

Пан Данилюк сподівається, що цьогорічний липень стане початком для голосування членів виконавчої ради Міжнародного валютного фонду, у ході якого дата надання Україні мільярдного кредитного траншу у якості пункту програми розширеного фінансування нарешті окреслиться. Але до голосування нашу країну ще чекають переговори з МВФ щодо тих змін, котрих зазнав меморандум про подальшу співпрацю.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...