Київщина стає ще більш урбанізованою

Київщина стає ще більш урбанізованою

За шість місяців поточного року частиною Київщини вже встигла стати новозбудована нерухомість, чия загальна вартість складає більше мільярда гривень. Окрім Борисполя, рекордсменами серед районів, котрі наразі можуть похвалитися новенькими будівлями, є Вишгородський та Києво-Святошинський райони.

Варто відзначити, що у порівнянні з ідентичним періодом минулого року, 2016-й вже є рекордсменом, оскільки ріст будівництва нерухомості цьогоріч збільшився на неймовірний 31%. Індекс розширення будівельної галузі взагалі перевищив 100% та упевнено наближається до ще більших показників.

Будівництво, реконструкція та технічне переоснащення нерухомості склали 90% від загального об'єму виконаних у 2016-му будівельних робіт. 10% дісталися ремонтам – капітальному та поточному.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...