Життя дітей з АТО покажуть у зворушливих фотографіях

Життя дітей з АТО покажуть у зворушливих фотографіях

Більше двох десятків як кольорових, так і чорно-білих дитячих світлин, зроблених режисерами, психологами та журналістами після візиту у зону проведення антитерористичної операції, наразі можна побачити на одній з вулиць Києва. Унікальна фотовиставка, за словами її співорганізатора Євгена Рокитського, ще отримуватиме суттєве фотодоповнення.

Експозиція зі світлинами створена, аби привернути увагу влади та звичайних громадян до проблем, з якими наразі стикнулися «діти війни». Не маючи інколи можливості відвідати звичайнісіньку школу, поспілкуватися з друзями та заснути у тиші, маленькі жителі зони АТО вже більше двох років, незважаючи ні на що, намагаються бути сміливими й сильними.

Стан дітей та їхні зміни у настрої, залежно від активізації нещадних обстрілів, фотографи й відобразили у своїх творчих напрацюваннях. Варто відзначити, що після столиці України оригінальна фотовиставка демонструватиметься у Вільнюсі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...