В Україні може зникнути соціальний хліб

В Україні може зникнути соціальний хліб

Наявність соціального хліба в Україні опинилася під загрозою — Міністерство економічного розвитку вважає за потрібне скасувати виготовлення та продаж так званих соціальних товарів, вважаючи їх неефективними.

У Міністерстві економічного розвитку заявили про створення законопроекту, згідно з яким буде скасовано виробництво соціальних продуктів. Першим хочуть відмінити дешевий хліб, виробництво якого, за словами спеціалістів, є неефективним. Так, за інформацією чиновників, такі продукти є невигідними для виробників, тому на полицях магазинів досить важко знайти.

Оскільки виробництво соціальних продуктів зараз наявне лише у країнах, що розвиваються, представники Міністерства економічного розвитку заявили про поступову відмову від них або принаймні значне скорочення списку продуктів з цієї групи. Економічні експерти заявлять, що зараз виготовлення соціальних продуктів є лише піаром, що не приносить реальної користі малозабезпеченим громадянам.

Загалом, за офіційною інформацією, протягом перших місяців року у державі значно зменшилося виробництво хліба та хлібобулочних виробів, що може бути результатом зниження рівня життя населення.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...