Верховна Рада посилила відповідальність за водіння у нетверезому стані

Верховна Рада посилила відповідальність за водіння у нетверезому стані

Позбавлення права керувати автотранспортом один рік та більше десяти тисяч гривень штрафу – саме таким чином каратимуться ті водії, які сідатимуть за кермо під впливом алкоголю, наркотиків або лікарських препаратів. Законопроект стосовно посилення відповідальності водіїв транспортних засобів Верховна Рада ухвалила 243-ма депутатськими голосами.

Варто відзначити, що вищезазначені позбавлення права керувати та штраф отримуватимуть виключно ті автолюбителі, які порушать правила вперше. Повторне правопорушення передбачає дворазове збільшення штрафу та трирічну заборону на керування транспортним засобом.

Якщо ж водій вдруге за рік попадеться за кермом у нетверезому стані, він має сплатити майже 41 тисячу гривень штрафу та відмовитися від керування авто на цілих 10 років.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...