Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Держава припинить надавати “теплі” кредити

Держава припинить надавати “теплі” кредити
134997 ПЕРЕГЛЯДІВ

Починаючи з липня українці не матимуть змогу отримувати кредити для придбання енергоефективних матеріалів, які надавалися протягом року з 30-відсотковим відшкодуванням. Причина — проблема з фінансуванням з державного бюджету.

У прес-службі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження повідомили про тимчасове призупинення видачі так званих теплих кредитів для населення з відшкодуванням у розмірі 30%. Такі кредити надавали для того щоб населення мало змогу купувати матеріали і обладнання для утеплення власних осель з метою економії електроенергії і газу. Як повідомлять, видачу таких кредитів тимчасово припинять з 6 липня, однак ті громадяни, які вже взяли участь у програмі, отримають компенсацію.

У відповідній службі пояснюють, що наразі призупинили тільки програму з компенсації на придбання матеріалів і обладнання для утеплення приміщень, тоді як держава продовжує допомагати громадянам в установці котлів на альтернативному паливі, також продовжує дію програма кредитування ОСББ з метою купівлі енергоефективних матеріалів.

Загалом на усі програми з енергоефективності у державному бюджеті передбачили майже 900 мільйонів гривень, а це втричі перевищує минулорічні суми.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення