Україна і Канада відзначать важливу подію

Україна і Канада відзначать важливу подію

Україна братиме активну участь у відзначенні 125-річчя утворення української еміграції у Канаді. Таке повідомлення з'явилося за підсумками прес-конференції українського Президента та очільника уряду Канади.

11 липня у Києві була проведена спільна прес-конференція прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо і Петра Порошенка. Крім низки важливих питань, які політики обговорювали під час зустрічі, вони дійшли рішення про необхідність поглиблення соціально-культурних стосунків України і Канади. У тому числі у поточному році Україна візьме участь у святкуванні 125-річчя з початку української еміграції у цій державі. З такої нагоди українська спільнота у Канаді організує і проведе цілий ряд спеціальних заходів.

За зізнанням Порошенка, канадські українці дуже важливі для культурних і соціальних відносин обох країн, оскільки є своєрідним мостом, що виконує роль єднання. Також голова держави висловив надію, що такі тісні зв'язки допоможуть укріпити і надалі розвинути продуктивні відносини двох держав, оскільки вони відрізняються спільними демократичними цінностями.

Важливим є і той факт, що візит канадської делегації до України поклав початок плідним економічним відносинам завдяки підписанню угоди щодо початку вільної торгівлі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...