Україна та Канада стануть частиною зони вільної торгівлі

Україна та Канада стануть частиною зони вільної торгівлі

Вчора між нашою державою та Канадою була підписана довгоочікувана Угода, згідно якої для двох вищезазначених країн нарешті утвориться зона вільної торгівлі. Процес прийняття відповідного документу та переговори між міністрами обох держав продовжувалися ще з 2014-го року.

Під час пільгового періоду, котрий продовжуватиметься від трьох до семи років, країни позбудуться торгівельних обмежень та мит на основні товарні групи. До них входять соки, вино, зернові продукти, риба, хлібобулочні вироби, одяг та електротехніка. Ще стільки ж часу знадобиться, аби скасувати мита на будівельні матеріали, молочну продукцію, м'ясо, овочі та яйця.

Варто відзначити, що після підписання Угоди і українські, і канадські компанії зможуть брати участь у державних закупівлях обох учасниць зони вільної торгівлі.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...