Деніел Редкліфф розповів про боротьбу з алкоголізмом

Деніел Редкліфф розповів про боротьбу з алкоголізмом

Британський актор Деніел Редкліфф зізнався про свої колишні проблеми з алкоголем, які він нещодавно подолав. За словами зіркового виконавця ролі Гаррі Поттера, впоратися з цією поганою звичкою йому допоміг спорт.

Деніел Редкліфф, відомий за роллю хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, поділився своїм досвідом лікування алкогольної залежності. За зізнанням актора, через раннє подорослішання, викликане акторством і всесвітньою славою, він часто потребував розслаблення, яке знаходив у вживанні спиртних напоїв. Навіть знімаючись в останніх частинах історії про Гаррі Поттера, Редкліфф іноді приходив на майданчик у нетверезому стані.

Позбутися шкідливої звички Деніелу Редкліффу допомогли заняття спортом. Саме завдяки фізичній активності актор, який нещодавно відзначив 26-ліття, зміг вести здоровий спосіб життя.

Протягом останніх років актор знімається у нових фільмах, що дозволяє йому змінити амплуа юного чарівника, що обтяжувало його з моменту появи першої картини про Гаррі Поттера.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...