Екс-чемпіон світу Менні Пак’яо не повернеться у великий бокс

Екс-чемпіон світу Менні Пак’яо не повернеться у великий бокс

Після того, як жителі Філіппін у кількості п'ятнадцяти мільйонів осіб проголосували за колишнього боксера Менні Пак'яо у якості нового члену філіппінського Сенату, екс-чемпіон в одразу восьми вагових категоріях залишив світ великого боксу заради участі у політиці рідної країни.

Після цієї події у ЗМІ досить часто з'являлися «сенсаційні» матеріали про те, що Менні все-таки повернеться до боксерської діяльності. Але, за словами самого спортсмена, усі ці новини є повною нісенітницею.

Наразі для містера Пак'яо пріоритетним напрямком є саме законодавча робота, котрою він займається у Філіппінах. Коли боксер балотувався до Сенату, він пообіцяв бути присутнім на кожному сенатському засіданні. І цю обіцянку Менні поки що не порушив жодного разу.

Стосовно ж нових поєдинків на боксерському ринзі екс-чемпіон каже, що прийматиме у них участь тільки тоді, коли вони не заважатимуть його політичній кар'єрі.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...