Окупований Донецьк прикрасив український патріотичний мурал

Окупований Донецьк прикрасив український патріотичний мурал

16 квітня 2015-го року Україну сколихнуло вбивство відомого українського письменника та журналіста Олеся Бузини. Увіковічнити його пам'ять першим визвався...наразі окупований Донецьк.

Відтепер великий мурал, розміром 10 на 20 метрів, розташувався на одній зі стін гуртожитку Донецького національного технічного університету. Появу такого патріотичного графіті не усі жителі Донецьку сприйняли з захватом, акцентуючи увагу на тому, що, по-перше, Олесь не має жодного відношення до окупованого міста, по-друге, зображення українського журналіста зайняло місце муралу, присвяченого пам'яті загиблих за Україну героїв і, вже по-третє, «мурал» - це слово виключно «українців».

Ще більш парадоксальне те, що новину про початок роботи над графіті українця Олеся Бузини повідомив сепаратистський сайт «Донецкой Народной Республики».


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...