Красуня Адріана Ліма змусила позаздрити своїй розкішній фігурі

Красуня Адріана Ліма змусила позаздрити своїй розкішній фігурі

Поки світ насолоджується липневим теплом та яскравим сонцем, знаменитості відпочивають на мальовничих курортах і демонструють свої неймовірні фігури як місцевим папарацці, так і власним прихильникам у соціальних мережах.

Так, 35-річна бразильська модель Адріана Ліма – колишній «янгол» популярної марки «Victoria's Secret» та одна з найгарніших жінок планети – відвідала пляж острову Міконос, аби відпочити від напруженого робочого графіку і вкотре довести, що своє місце у переліку найсексуальніших моделей світу вона отримала не просто так.

Свої ідеально стрункі форми Адріана, за її словами, підтримує завдяки збалансованому харчуванню. Його головний секрет полягає у тому, щоб невпинно слідкувати за розміром кожної порції і, аби залишатися у чудовій формі, попри поширений стереотип щодо мінімальної кількості разів прийомів їжі на день, просто рахувати калорії і пам'ятати про енергетичну важливість харчування.

Крім того, красуня-бразилійка дуже активна і тому для себе у якості тренувань обрала енергійний фітнес. У будь-яких спортивних заняттях, с точки зору Адріани, важливо знати міру і після звикання до фізичних навантажень просто поволі збільшувати їх рівень. Усе це – власна секретна зброя моделі проти зайвих кілограмів та водночас гарний спосіб підготувати своє тіло до сезону купальників.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...