Доля безвізового режиму для України почне вирішуватися вже завтра

Доля безвізового режиму для України почне вирішуватися вже завтра

Представники української влади неодноразово наголошували на тому, що наша держава виконала усі зобов'язання перед європейською політичною спільнотою для того, аби найближчим часом для українців був введений довгоочікуваний безвізовий режим. І хоча Європейський союз, спираючись на власні побоювання потоків мігрантів з України, відклав обговорення безвізу до цьогорічного вересня, прем'єр-міністр Володимир Гройсман пришвидшить вищезазначений процес.

Гройсман здійснить робочий візит до Брюсселю вже завтра, 19-го липня. Головними питаннями, котрі потребуватимуть вирішення під час поїздки прем'єр-міністра, будуть двосторонні відносини з іноземними партнерами України, підтримка Європою і введення безвізового режиму.

За словами Володимира Гройсмана, він акцентуватиме увагу на тому, що українці заслужили отримати безвіз вже до кінця поточного року, оскільки Україна не тільки активно реформується, а й вже давно крокує шляхом європейського суспільства. Пан Гройсман переконаний, що його вимогу буде нарешті почуто й виконано ЄС.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...