Аграрній сфері прогнозують фінансову підтримку

Аграрній сфері прогнозують фінансову підтримку

У наступному році українські аграрії можуть отримати суттєву фінансову підтримку від держави в розмірі близько 5 мільярдів гривень. Це станеться за умови схвалення концепції підтримки аграрного сектора українським парламентом.

Міністр аграрної політики України Тарас Кутовий розповів про можливості, які прогнозують сфері сільського господарства в Україні наступного року. За інформацією урядовця, за умови схвалення Верховною Радою нової концепції реформування державної підтримки аграрної галузі на розвиток агропромислової сфери у 2017 році виділять 5 мільярдів гривень.

Тарас Кутовий уточнив, що матеріальну підтримку, за цією концепцією, отримають передусім малі та середні виробники сільськогосподарської галузі. Важливо, за словами міністра, підтримати також вітчизняного підприємця у сфері тваринництва.

Що стосується 2016 року, на покриття відсотків з кредитів аграрних підприємств у державний бюджет було закладено 300 мільйонів гривень, на підтримку тваринництва протягом 2016 року запланували витратити 50 мільйонів гривень.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...