Аграрний бізнес в Україні зазнає поліпшення

Аграрний бізнес в Україні зазнає поліпшення

Організація Об'єднаних Націй і Міністерство аграрної політики та продовольства підписали чотирирічну Рамкову Програму Співробітництва, котра діятиме в Україні до 2019-го року.

Згідно вищезазначеної Програми, представники ООН працюватимуть у нашій державі задля допомоги покращенню її бізнес-клімату, а також проведенню земельної реформи, ефективному управлінню наявними природними ресурсами і подоланню катастрофічних наслідків кліматичних змін.

Спираючись на той факт, що Україна має високий аграрний потенціал у контексті вирощування та подальшого експорту органічних продуктів, ООН має намір довести нашу країну до норм, котрі наразі є дійсними для всього європейського органічного землеробства.

Крім того, Організацією планується створити конкурентоспроможне середовище для розвитку бізнесу державних землевласників і, як наслідок, допомогти йому вийти на рівень міжнародних аграрних ринків.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...