Кількість народних депутатів в Україні може зменшитися в чотири рази

Кількість народних депутатів в Україні може зменшитися в чотири рази

10 нардепів на кожен мільйон українського населення – саме така кількість народних обранців наразі працює у Верховній Раді України. Загальне ж число парламентаріїв станом на сьогоднішній день дорівнює 450-ти особам. Але, спираючись на нову електронну петицію, котра з'явилася на сайті звернень до українського президента, вищезазначена кількість нардепів може впасти до ста.

Вже 24 людини, підписавши петицію, та визнавши, таким чином, необхідність внесення змін до внутрішнього політичного процесу в нашій країні, зауважили, що для крокування європейськими шляхами наша держава має перейняти подібний політичний досвід інших країн, де кількість нардепів є значно скромнішою. Мова йде про Угорщину, Швейцарію та Іспанію.

Збір підписів за електронну петицію триватиме 90 днів. Якщо за цей час вона збере необхідні 25 тисяч голосів, Глава Української держави Петро Порошенко муситиме, як мінімум, розглянути звернення та якось на нього відреагувати.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...