Коломию прикрасить новий фонтан

Коломию прикрасить новий фонтан

У Коломиї Івано-Франківської області з'явиться новий елемент архітектури — на честь 775-річчя першої писемної згадки про місто там побудують музичний фонтан з підсвіткою. Такий подарунок коломиянам зробить міжнародний благодійний фонд.

Одне з міст Прикарпаття Коломию прикрасить новий музичний фонтан — міжнародний благодійний фонд "Покуття" з нагоди 775-річчя появи першої писемної згадки про цей населений пункт побудує у середмісті цей декоративний елемент.

Відкриття музичного фонтану з сучасною світлодіодною підсвіткою запланували на 19 серпня. Жителям міста вже запропонували обрати п'ять мелодій, якими виграватиме новий фонтан. Свої пропозиції мешканці міста можуть надсилати на електронну пошту благодійного фонду, який став ініціатором і спонсором появи нового архітектурного елементу Коломиї.

Як повідомляють, фонтан буде збудований повністю за кошти благодійного фонду та меценатів, без залучення грошей з державного чи міського бюджету.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...