Українські боксери отримали дев’ять нагород Міжнародного турніру у Херсоні

Українські боксери отримали дев’ять нагород Міжнародного турніру у Херсоні

Одна золота, дві срібних та шість бронзових нагород – саме стільки медалей привезли з собою талановиті українські спортсмени після участі у Міжнародному боксерському турнірі класу «А», котрий вже в одинадцяте пройшов у сонячному Херсоні та традиційно був присвячений вшануванню пам'яті Миколи Мангера – видатного майстра спорту.

Варто відзначити, що боротьба за нагороди турніру була дійсно запеклою: близько півсотні спортсменів, котрі приїхали з Грузії, Камеруну, Ізраїлю, Молдови, Казахстану, Білорусії та Румунії, складали серйозну конкуренцію боксерам з України. Але представники українських шкіл боксу змогли продемонструвати власні професіоналізм і силу у повній мірі.

За словами гостей турніру, спортивний захід вийшов неймовірно цікавим і непередбачуваним через рівність сил суперників та їх високу технічну підготовку. Цікаво, що цього року найкращим спортсменом пам'ятного Міжнародного боксерського турніру став Мірас-Алі Сарсенов з Казахстану.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...