Туреччина не дозволить релігійне поховання прихильників суботнього перевороту

Туреччина не дозволить релігійне поховання прихильників суботнього перевороту

Невдала спроба державного перевороту турецькими військовими в ніч з п'ятниці 15-го липня на суботу, 16-те липня, продовжує отримувати додаткового розголосу та деталей. Так, турецька влада внесла заборону ховати за релігійними традиціями своєї країни тих осіб, котрі всіляко підтримували спробу масштабного державного путчу.

75 тисяч імамів, діяльність яких підпорядкована Управлінню Туреччини у справах релігії, з таким нововведенням погодилися і заявили, що не будуть молитися за тих солдатів, котрі загинули у спробі прибрати діючу владу до своїх рук. Проте, з точки зору релігійних служителів, молитви заслуговують ті люди, котрі ставали учасниками перевороту мимоволі або з примусу військових.

Варто відзначити, що цифра у 208 загиблих вже збільшилася аж до 312-ти, де найбільшу частку становлять саме ті місцеві жителі, котрі вимушено стали на захист демократії своєї країни під час кривавої турецької революції.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...