Український тенісист закінчив запеклу боротьбу у Вашингтоні через власний програш

Український тенісист закінчив запеклу боротьбу у Вашингтоні через власний програш

Олександр Довгополов – перший тенісист України та 37-й у світовому спортивному рейтингу – не зміг перемогти свого американського суперника Сема Куеррі та залишив чвертьфінал «ATP World Tour 500», котрий наразі продовжується в американському Вашингтоні.

Перемогу спортсмену Куеррі Олександр забезпечив у третьому колі напруженого матчу, котрий продовжувався майже півтори години. Хоча за цей час американець встиг зробити одну подвійну помилку, його перемога була беззаперечною через професійні промахи Довгополова. Як результат, рахунок 3:6 на користь США.

Тепер свою боротьбу у Вашингтоні Сем Куеррі продовжить проти французького тенісиста Гаеля Монфіса. А Олександр Довгополов переміститься до канадського Торонто, де зіграє у Світовому турнірі «АТР Мастерс 1000».

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...