До України потроху завозять вакцини від смертельних хвороб

До України потроху завозять вакцини від смертельних хвороб

Ще на початку року наша країна стояла на порозі дійсно серйозної епідемії сказу, через яку вже померла не одна людина. Загальнонаціональний характер проблеми, котру суттєво погіршувала тотальна відсутність вакцини, необхідної для лікування хвороби, визнавали навіть українські лікарі. Проте, вже більше дев'яноста тисяч доз вакцин, котрі слугують профілактикою сказу, прибули до нашої держави.

Медичний препарат, закуплений Дитячим фондом ООН за рахунок держбюджету, вже пройшов трудомістку процедуру розмитнення.

Варто відзначити, що гроші на вакцини від сказу було виділено ще у 2014-му. Крім того, в Україні вже з'явилися вакцини від паротиту, краснухи та кору, а також комплексні препарати для профілактики правця, дифтерії і гепатиту Б.

Представники Міністерства охорони здоров'я України наразі зазначають, що підписання президентом України Петром Порошенком закону українського Уряду про довгоочікуване спрощення процедури реєстрації імпортних ліків значно пришвидшить процес отримання життєво необхідних вакцин.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...