Через десять років Чемпіонат світу з футболу може збільшити кількість своїх учасників

Через десять років Чемпіонат світу з футболу може збільшити кількість своїх учасників

46-річний Джанні Інфантіно – 9-й президент Міжнародної федерації футболу – вважає, що до 2026-го року у Чемпіонаті світу мають приймати участь одразу сорок країн. Варто відзначити, що тема збільшення кількості учасниць світової спортивної події обговорюється не вперше та й у контексті сьогодення є достатньо актуальною.

Цікаво, що кількість команд на останньому Чемпіонаті світу з футболу, котрий проходив у Бразилії у 2014-му році, дорівнювала 32-ом. З точки зору президента ФІФА, окрім сорока основних спортивних колективів ще дві додаткові квоти може отримати Африка.

Вищезазначений Чемпіонат проводиться раз на чотири роки, починаючи з 1930-го. У 2018-му році країною, де може пройти масштабний захід, найімовірніше стане Росія. Серед її конкурентів зазначені Англія, США, Японія, Бельгія, Австралія, Мексика та Португалія.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...