Джастіна Тімберлейка повністю змінила дитина

Джастіна Тімберлейка повністю змінила дитина

Американський поп-співак та кіноактор Джастін Тімберлейк розповів, наскільки сильно змінило його народження першої дитини. За зізнанням зірки, народження сина стало для нього ніби виходом в іншу реальність.

Джастін Тімберлейк, відомий американський поп-співак, нещодавно, у квітні 2015 року, вперше став батьком. Незважаючи на те що раніше він не мав бажання заводити дітей, під впливом своєї дружини зважився на це, і тепер, після народження сина у квітні 2015 року він відчуває себе в іншій реальності. За словами самого Тімберлейка, він ніби, подібно до Нео з відомого фільму, вийшов з Матриці. Співак і актор суттєво переосмислив життя і сенс існування, а також змінив власне розуміння музики.

Зі своєю дружиною Джессікою Біл Джастін разом уже 9 років, однак увесь цей час співак не хотів мати дитину. Як повідомляють, лише під загрозою розлучення дружина змусила співака до цього важливого кроку. Тепер з'явилася інформацію про те, що зіркова подружня пара почала планувати другу дитину.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...