Вчені виявили смертельну небезпеку куріння електронних сигарет

Вчені виявили смертельну небезпеку куріння електронних сигарет

Тридцять одну шкідливу хімічну сполуку, серед яких левова частка належить канцерогенам, виявили експерти Національної лабораторії в Берклі під час дослідження звичайної електронної сигарети. Вчені встановили, що подібне куріння негативно впливає на людське здоров'я, призводячи до смерті.

Цікаво, що електронні сигарети виникли у якості безпечної альтернативи їх надпоширеним нікотиновим родичкам, котрі після тривалого використання провокували у людини низку серйозних захворювань. Проте, з'ясувалося, що й електронний замінник не є безпечнішим.

За словами експертів, гліцерин та пропіленгліколь, які є невід'ємною частиною інноваційної сигарети, після свого термічного розкладу викликають подразнення дихальних шляхів. А формальдегід, котрий вивільняється після сполучення речовин, впливає на людську центральну нервову систему.

Ще більших негативних наслідків організмові завдає напруга батареї електронної сигарети, оскільки вона значно збільшує токсичність і без того шкідливих речовин. Варто відзначити, що вищезазначене дослідження стало чи не найпершим у контексті вивчення ефекту електронної сигарети. До експертів з Берклі медичні властивості замінника нікотину залишалися у науковій тіні.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...