Українська влада виступає за надання автокефального статусу Українській Православній Церкві

Українська влада виступає за надання автокефального статусу Українській Православній Церкві

Через те, українська влада виступає за створення єдиної автокефальної православної церкви, президент України Петро Порошенко та архієпископ Тельміський Іов – представник Вселенського Патріархату – зустрілись, аби ретельно обговорити усі моменти, котрі сьогодні є перепонами для УПЦ у контексті її майбутнього об'єднання.

Варто відзначити, що також зустріч президента і архієпископа була присвячена обговоренню розглянення Вселенським Патріархатом звернення депутатів Верховної Ради відносно надання Українській Православній Церкві автокефалії – повної незалежності.

За словами архієпископа Тельміського, вже сформована спеціальна комісія, котра наразі вивчає вищезазначене актуальне звернення. Петро Порошенко наголосив на тому, що влада нашої держави єдина у баченні тієї церкви, котра поєднає усіх українських вірян на тлі сьогоднішніх неспокійних та підчас дестабілізуючих подій. Сам архієпископ зазначив, що Вселенський Патріарх має велике бажання допомогти Україні, тому релігійна комісія не затягуватиме з прийняттям рішення щодо надання автокефалії УПЦ.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...