У WBC обіцяють якнайшвидше винесення вироку російському боксерові, котрий приймав допінг

У WBC обіцяють якнайшвидше винесення вироку російському боксерові, котрий приймав допінг

Ще 21-го травня фанати боксу очікували на дійсно епічне протистояння між американцем Деонтеєм Уайлдером та росіянином Олександром Повєткіним. Проте, не судилося, оскільки у крові останнього експертиза виявила заборонену речовину, котра використовується у виробленні допінгових препаратів. А вони, у свою чергу, є забороненими серед спортсменів.

За словами Маурісіо Сулеймана – чинного президента WBC – Всесвітня боксерська рада оприлюднить своє рішення вже найближчим часом, оскільки вислухала кожну зі сторін бою. Цікаво, що Росія після допінгового скандалу почала наполягати на тому, що мельдоній у крові Повєткіна є нічим іншим, як ще минулорічними залишками з того часу, коли вживання допінгу не було суворо забороненим. Чи допоможе така парадоксальна заява РФ у пом'якшенні вироку WBC російському спортсменові, поки що невідомо.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...