«Месопотамія» Сергія Жадана стала «Українською книжкою року»

«Месопотамія» Сергія Жадана стала «Українською книжкою року»

Почесну президентську премію за створення найкращої «Української книжки року» отримав талановитий 41-річний письменник Сергій Жадан, перу якого належить цьогорічний переможець - прозовий роман «Месопотамія». Цікаво, що в основі самобутнього літературного творіння видатного українця лежать дев'ять історій та тридцять віршів. Просякнута «Месопотамія» метафорами, філософією, авторським гумором та безліччю фантастичних образів.

Крім того, Сергія Жадана було нагороджено за його видатні письменницькі досягнення у контексті створення художньої літератури. Галина Стельмащук – автор яскравої книги про різнобарв'я національних головних уборів нашої держави - була нагороджена за неоцінений вагомий внесок у розвиток українознавства. А письменника Віталія Рогожу за першу частину його книги «Запороги: роман-трилогія» було визнано найкращим у сприянні вихованню підростаючого покоління».


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...