США та Італія незмінно підтримуватимуть Україну у поверненні її територіальної цілісності

США та Італія незмінно підтримуватимуть Україну у поверненні її територіальної цілісності

Таке рішення озвучили Джеффрі Пайєтт і Фабріціо Романо - Посли США та Італії в Україні, котрі зустрілися з президентом нашої держави Петром Порошенком в епілозі їх української дипломатичної місії.

Варто відзначити, що вищезазначені країни підтримують позицію Української держави у контексті відносин з агресивною Російською Федерацією вже другий рік поспіль і зазначають, що вельми зацікавлені у відстоюванні Україною своїх кордонів, незалежності й суверенітету.

Метою візиту італійського та американського послів стало обговорення з Порошенком загострення ситуації у Донбасі через збільшення обстрілів проросійськими терористичними угрупуваннями і, як наслідок, черговий зрив виконання РФ Мінських домовленостей. Цікаво, що, з точки зору містера Пайєтта, безвідповідальне ставлення Росії до «Мінську-2» дуже швидко зійде нанівець тільки тоді, коли зовнішній санкційний тиск на агресивну державу посилиться ще більше. Додаткових проблем також наразі завдають і протести бойовиків пускати представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окуповані донбаські землі.

За словами Посла США, Російська Федерація все ще знаходиться досить далеко від виконання умов Мінських домовленостей

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...