Уряд констатував суттєве надходження новітніх вакцин та ліків до українських областей

Уряд констатував суттєве надходження новітніх вакцин та ліків до українських областей

Станом на початок цьогорічного серпня, вже більше половини закуплених через міжнародні організації лікарських препаратів надійшли до українських областей. Цей результат є дійсно вражаючим, оскільки ще три місяці тому план із забезпечення вакцинами й ліками згідно програми української співпраці зі світовими медичними організаціями було виконано менше ніж на 10%. Такі дані оприлюднив Кабінет міністрів України.

З точки зору Павла Розенка – Віце-прем'єр-міністра України – закупівельна робота має бути завершена у найкоротший строк, оскільки наразі має розпочинатися нова процедура лікарських закупівель за 2016-й рік. За словами пана Розенка, вищезазначений процес проходитиме значно швидше та з урахуванням минулорічних помилок, коли препарати не потрапляли в Україну протягом шести місяців, хоча усі кошти було переведено міжнародним організаціям вчасно.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...