Вчені винайшли новий метод перетворення вуглекислого газу на енергію

Вчені винайшли новий метод перетворення вуглекислого газу на енергію

Інженери американського університету Іллінойс винайшли інноваційний тип сонячних батарей, котрий здатний перетворювати на чисту енергію звичайне сонячне світло і перероблювати у вуглеводневе пальне вуглекислий газ.

Нові сонячні батареї – фотосинтетичні. За словами американських вчених, замість виробництва енергії методом метаморфози викопного палива у парниковий газ вони обернули цей процес у протилежний бік, роблячи переробку вуглекислого газу у пальне за допомогою сонячного світла. Інженери Університету вважають, що таке пальне стане не тільки справжньою екологічною революцією та допомогою змученій антропогенною діяльністю Землі, а й повністю замінить сучасний бензин через власну невелику вартість новітньої наукової розробки.

Цікаво, що нові батареї, котрі вже отримали назву «штучного листя», зможуть зберігати отриманий синтетичний газ до його перетворення на вуглеводневе пальне необмежену кількість часу.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...