На Волині зупинена незаконна вирубка лісу

На Волині зупинена незаконна вирубка лісу

Лісопродукції на більш ніж п'ятсот тисяч гривень було вилучено волинськими співробітниками Управління захисту економіки під час проведення обшуків приватних пилорам мальовничого українського регіону. Жодних документів, котрі б вказували на походження знайденої деревини, приватні підприємства у своєму розпорядженні не мали.

Варто відзначити, що незаконна діяльність пилорам не виходила за рамки Волині, здійснюючись на території одного з її великих лісництв. Зрублений ліс зловмисники завозили до власників приватних пилорам Старовиживського району регіону.

За фактом незаконної діяльності на Волині правоохоронцями відкрито кримінальне впровадження згідно статті 246 КК України. Наразі встановлюються причетні до злочину особи і канали збуту незаконно зрубленого лісу.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...