«Apple» хоче обладнати свої смартфони здвоєним лотком для SIM-карт

«Apple» хоче обладнати свої смартфони здвоєним лотком для SIM-карт

Поступове витіснення «iPhone» від «Apple» з китайського ринку смартфонів через захмарну вартість версії американської компанії та відсутність у ній інноваційного здвоєного лотка для SIM-карт, котрий має неабияку популярність серед користувачів смартфонів у Китаї, змусив американського технологічного гіганта подати цікаву патентну заявку про обладнання наступних версій своїх смартфонів вищезазначених лотком. Але – з невеликою майбутньою умовою.

Уся справа в тому, що назвати мобільну технологію здвоєного слоту для одразу двох карт новою – алогічно. Тому в «Apple» хочуть створити її інноваційну версію, котра б дозволила переадресовувати пропущений дзвінок на другу SIMку і там же зберігати номер того, хто дзвонив, але не зміг додзвонитися абонентові.

До того ж, такою опцією «Apple» має намір обладнати й усі свої ноутбуки, планшети та смарт-годинники. Цей несподіваний крок технологічного гіганта пояснюється його шаленим бажанням і надалі залишатися на першому місці серед смартфонів. А ситуація з витісненням продукції «Apple» у Китаї його локальними конкурентами дуже непокоїть багатомільярдний конгломерат.

В очікуванні сьомої версії «iPhone», презентація якої відбудеться вже цієї осені, користувачі говорять про можливе обладнання нових смартфонів здвоєним лотком для SIM-карт. Що абсолютно точно підтверджує подання патентної заявки «Apple», так це зацікавленість американської компанії технологією одразу двох SIM. Але чи приживеться така інновація у вже укомплектованих «яблучних» смартфонах, поки що залишається черговою корпоративною таємницею.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...