У столиці відкрили вакансії поліцейських

У столиці відкрили вакансії поліцейських

Київська поліція знову шукає кандидатів на заміщення вакансій, що звільнилися. Це пов'язано зі звільненням 11 відсотків особового складу столичної поліції. Близько 900 полісменів були звільнені з посади, оскільки не змогли пройти переатестацію.

Як повідомив Андрій Крищенко, який очолює головне управління Національної поліції у Києві, нещодавно була проведена переатестація особового складу структури. За результатами перевірки, 11 відсотків поліцейських, а це близько 900 осіб отримали негативний результат, за яким були звільнені. Незважаючи на те, що частина звільнених співробітників подали до суду в надії поновитися на посаді, Київське управління Національної поліції відкрило вакансії через недобір, який у столиці складає близько 1600 осіб. Таким чином, усі, хто бачить у собі потенціал, зможуть подати заявки на проходження конкурсу для зайняття посад, що звільнилися.

Як відомо, 4 серпня в Україні вперше відзначили День національної поліції. Як визначив наказ Президента України, починаючи з 2015 року цей день традиційно буде відзначатися як професійне свято українських поліцейських.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...