Корейський «Samsung» популярніший за американський «Apple»

Корейський «Samsung» популярніший за американський «Apple»

Запекла битва всесвітньо відомих бізнес-корпорацій «Apple» та «Samsung», котра неявно розпочалася після виходу перших смартфонів компаній на міжнародні ринки, вперше за два роки програна американцями – їх «Apple» втратив суттєвий відсоток бізнес-позицій на північноамериканському ринку смартфонів, опустившись до 24,5% з попереднього щабля у 32,6%.

Головний конкурент США – корейська компанія «Samsung Electronics» - за останній час не тільки збільшила економічну частку власної присутності на ринках ще на 5%, а й виявилася найпопулярнішою маркою сучасних смартфонів, все-таки обігнавши «Apple» та досягнувши бізнес-рівня у 32,7%. Варто відзначити, що подібна ситуація є справжнім нонсенсом за останні два роки.

До п'ятірки найпопулярніших марок смартфонів також увійшли такі компанії як «LG Electronics» (трохи більше 16%), «ZTE» (9,5%), а також «Alcatel» і «TCL» (по 4,6%).

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...