«Євробачення-2017» отримало майже півмільярда гривень на своє проведення

«Євробачення-2017» отримало майже півмільярда гривень на своє проведення

15 мільйонів євро із резервного фонду отримав Державний комітет телебачення та радіомовлення від українського Уряду для проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Варто відзначити, що вищезазначена вражаюча сума буде отримана Держкомітетом виключно на умовах майбутнього їх повернення після конкурсу.

Цікаво, що хоч сума грошей для проведення очікуваної події вже окреслена у кошторисах, імені міста, котре прийме масштабну музичну подію у наступному році, не оголошено й досі. Нагадаємо про те, що організаційний комітет конкурсу, обравши тільки трійку фіналістів – Київ, Одесу й Дніпро – заявив про те, що визначення переможця відкладене на невизначений термін через затримку фінансових гарантій. Проте, можливо, після виділення грошей Держкомітету широкий загал дізнається ім'я міста-господаря конкурсу значно скоріше.


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...