Чернівці допоможуть Львову зі сміттям

Чернівці допоможуть Львову зі сміттям

5000 кубометрів побутових відходів або 833 тонни – саме такий обсяг сміття погодилися прийняти у Чернівцях, аби допомогти Львову. Спочатку відходи звозилися до столиці нашої держави – Києва, проте, руку допомоги Місту Лева тепер простягли й Чернівці.

За словами Олексія Каспрука – Чернівецького міського голови – цей жест, звісно, є дуже непопулярним, спираючись на той факт, що сміття у Львові дійсно багато, а українські міста так само потерпають від власних побутових відходів. Але критичну ситуацію, котра склалася у Львові, мери українських міст чудово розуміють, тому й приймають такі обурливі для громадськості рішення.

Варто відзначити, що щоденний обсяг сміття, котрий завозять на звалище з Чернівців, дорівнює 1500 кубометрам. А сьогоднішня кількість відходів, завезених зі Львова до міста, вже перевищила 240 тонн.

 


Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...